04-7708887

צוות "אקטיבי"

ענבר פרידמן – BPT ענבר פרידמן

בתחילת דרכי כפיזיותרפיסט הייתי הפיזיותרפיסט של  קבוצת הנשים של הפועל ת"א בכדורסל בליגת העל ומאז מצאתי את עצמי נהנה לעבוד עם ספורטאים בשל הדינאמיות שבתחום.  אני מוצא ענין רב בפציעות ריצה ומלווה ספורטאים בעיקר בתחומי הריצה, אומנויות לחימה וקרוספיט, ובפציעות אורתופדיות מהשורה. במהלך השנים התמקצעתי בנוסף בטיפולים במפרק הלסת, כמו גם בכאבי גב, ברכיים, צוואר כתפיים ועוד.

היום מתגורר בגבעת עדה עם בת זוגתי ושלשת ילדינו, נהנה לעזור לאנשים לחזור לעצמם מפציעות ומכאובים שונים, ובשעות הפנאי רץ ורוכב בשטחים הנהדרים שבאזור.

 

יפתח אלמוג – BPTיפתח אלמוג פיזיותרפיסט

התגוררתי מספר שנים באקוודור ועסקתי בניהול חברת טיולים ובית מלון, חזרתי הביתה לעסוק במה שאני אוהב באמת – לעזור לאנשים להיפטר מהכאבים שלהם ולחזור לפעילות מלאה.

בתחילת דרכי המקצועית הייתי הפיזיותרפיסט של מועדון מכבי ת"א בכדורגל ושיקמתי מגוון רחב של פציעות כדורגל. בהמשך ליוויתי קבוצות מקצועיות בתחומי הרכיבה וטיפוס הרים, אני מאוד נהנה לעסוק בשיקום ספורטאים.

במהלך הזמן התמקצעתי בטיפול בסחרחורות – טיפול במערכת הוסטיבולרית, וצברתי ניסיון רב בתחום. היום אני עוסק בטיפול במגוון פציעות אורתופדיות ופציעות ספורט.

אני מתגורר בכרכור עם ריקי אשתי ושלושת ילדינו ומשתדל לנצל כל זמן פנוי לטיולים ורכיבת שטח באזור.

 

 

רוצה להכיר או לקבוע תור? אפשר מכאן:

צרו קשר

דילוג לתוכן