צוות "אקטיבי"

ענבר פרידמן – BPT ענבר פרידמן

בתחילת דרכי כפיזיותרפיסט הייתי הפיזיותרפיסט של  קבוצת הנשים של הפועל ת"א בכדורסל בליגת העל ומאז מצאתי את עצמי נהנה לעבוד עם ספורטאים בשל הדינאמיות שבתחום.  אני מוצא ענין רב בפציעות ריצה ומלווה ספורטאים בעיקר בתחומי הריצה, אומנויות לחימה וקרוספיט, ובפציעות אורתופדיות מהשורה. במהלך השנים התמקצעתי בנוסף בטיפולים במפרק הלסת, כמו גם בכאבי גב, ברכיים, צוואר כתפיים ועוד.

היום מתגורר בגבעת עדה עם בת זוגי ושני ילדינו, נהנה לעזור לאנשים לחזור לעצמם מפציעות ומכאובים שונים, ובשעות הפנאי רץ ורוכב בשטחים הנהדרים שבאזור.

 

יפתח אלמוג – BPTיפתח אלמוג פיזיותרפיסט

התגוררתי מספר שנים באקוודור ועסקתי בניהול חברת טיולים ובית מלון, חזרתי הביתה לעסוק במה שאני אוהב באמת – לעזור לאנשים להיפטר מהכאבים שלהם ולחזור לפעילות מלאה.

בתחילת דרכי המקצועית הייתי הפיזיותרפיסט של מועדון מכבי ת"א בכדורגל ושיקמתי מגוון רחב של פציעות כדורגל. בהמשך ליוויתי קבוצות מקצועיות בתחומי הרכיבה וטיפוס הרים, אני מאוד נהנה לעסוק בשיקום ספורטאים.

במהלך הזמן התמקצעתי בטיפול בסחרחורות – טיפול במערכת הוסטיבולרית, וצברתי ניסיון רב בתחום. היום אני עוסק בטיפול במגוון פציעות אורתופדיות ופציעות ספורט.

אני מתגורר בכרכור עם ריקי אשתי ושלושת ילדינו ומשתדל לנצל כל זמן פנוי לטיולים ורכיבת שטח באזור.

 

סוזן גוטהרץ ברלב

בוגרת בית ספר למאמנים בוינגייט בקורסים: מדריכי מחול אירובי ועיצוב הגוף, מדריכי חדר כושר ותנועה לגיל הרך.

במשך כ- 15 שנה עסקתי באימוני כושר כשכירה ועצמאית במקומות שונים בארץ.

כשרשת מועדוני הכושר "הולמס פלייס" הגיעו לישראל הייתי חלק בצוות ההקמה והמכירות של מנויי המועדון בעזריאלי ת"א וברעננה. עם פתיחת המועדון בת"א מוניתי למנהלת משמרת ומדריכת כושר בצוות המאמנים. כשמועדון רעננה נפתח מוניתי למנהלת מכירות מנויים לחברות עסקיות.

בשנת 2002 התחלתי לעבוד ב"רוח הישראלית", ארגון לגיוס תרומות של הסוכנות היהודית, כרכזת גיוס תרומות של קבוצת "נשות אריה יהודה" ובשלב מאוחר יותר כאחראית קליטת תרומות.

בשנת 2008 ילדתי את בני האמצעי ובהחלטה משפחתית משותפת הפכתי לאמא במשרה מלאה.

כיום אני מנהלת המשרד במכון "אקטיבי פיזיותרפיה במושבה" ואחראית על תחום האדמינסטרציה.

אני מתגוררת בכרכור, נשואה ואמא לשלושה ילדים.

 

צור קשר
קידום אתרים לעסקים קידום אתרים