על אקטיבי

מה אומרת לכם המילה פיזיותרפיה?

פיזיותרפיה היא צורך בסיסי בחיי היום-יום של חלק מאתנו – כאבים ומגבלה מלווים את רובנו בשלב זה או אחר של החיים ופיזיותרפיה מאפשרת לנו את החזרה לחיינו כפי שאנחנו אוהבים ורוצים אותם.

אבל לרבים מאתנו המילה "פיזיותרפיה" מקושרת עם תהליך איטי ומאכזב, שכולל טיפול שטחי ולא משמעותי ובמקרים רבים עם תוצאות חלקיות בלבד, ובמקרים רבים משלימים עם כך שהכאב והמגבלה הופכים להיות חלק מהחיים.

את זה בדיוק רצינו לשנות. במהלך זמן רב הרגשנו שיש לנו את היכולת להעניק שרות מעולה, אבל בלי הכלים המתאימים לכך. לכן החלטנו לצאת לדרך חדשה והקמנו את "אקטיבי – פיזיותרפיה במושבה".

"אקטיבי" הוא מכון פיזיותרפיה איכותי ומקצועי בלב המושבה בכרכור שבא לתת מענה לצורך הבסיסי ביותר שלנו – ליהנות מהתנועה שלנו ללא כאבים.

אנחנו שמים לנגד עינינו את איכות החיים שלכם ומתחייבים לתת לכם שרות מקצועי, אישי ואיכותי ועם חיוך 😀 כדי שתוכלו לחזור לעצמיכם במהירות.

צוות הפיזיותרפיסטים של המכון מנוסה בעבודה עם ספורטאים מתחומים רבים, כמו גם עם אנשים מהשורה עם בעיות המוכרות לכולם, מכאבי הברכיים והגב ועד לסחרחורות, כאבי לסת וראש. ב"ארגז הכלים" שלנו קיימות טכניקות מנואליות רבות, טיפול בטייפינג לסוגיו, דיקור מערבי/יבש,  שיטות כמאליגן (Mulligan) ומקנזי (McKenzie) לשיפור התנועה המפרקית, עיסוי רפואי, תרגול משקם, חבישות להורדת נפיחות, טיפולים חשמליים ועוד.

אתם סובלים מכאב או מגבלה כלשהי? מרגישים ש"אתם זה לא אתם לאחרונה"? אל תהססו, תתקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם.

להתראות במושבה!